sobota, 28 lutego 2015

o mnie.....


Mam na imię Ewa. Zawodowo spełniam się  jako nauczycielka przedszkola                   w jednym z chorzowskich przedszkoli,  a prywatnie jestem mamą Arka i Agaty..Kocham dzieci... wszystkie.
I kocham koty...też wszystkie... w domu mam dwa... bo koty są jak buty ... zawsze muszą być do pary
7 letnia perska kocica Pusia

 2 letnia europejska Figa 

obie na równych prawach :)

Moja artystyczna dusza chyba drzemała we mnie od zawsze i właściwie lubię wszystko, co można zrobić własnymi rękami. Zresztą tę umiejętność zrobienia czegoś z niczego systematycznie stosuję w pracy z dziećmi, gdzie musi być prosto, czytelnie, ale z efektem wywołującym okrzyk  „Wow! Jakie to ładne!
        Swoją scrapową przygodę zaczęłam w listopadzie 2014, gdy podczas warsztatów z „ Magiczną kartką” po prostu… oszalałam na tym punkcie
Zachwyciłam się pracami Marty i postanowiłam sama zacząć coś tworzyć.                   Od tego czasu  próbuję swoich sił  w różnych technikach. Niemal od  nowa pokochałam stemple, tusze,  kredki , farby i nożyczki, bez których trudno byłoby coś zrobić ….
Powoli, ale uparcie buduję swój artystyczny warsztacik, gdyż mam niepohamowany apetyt na więcej ….  albumy….  notesy…  kalendarze  … a tymczasem w wolnych chwilach tworzę kartki.  Moje kartki są bardziej lub mniej przestrzenne, bogato zdobione. Czasem do kartki tworzę pudełka i  okładki, bo nie mieszczą się zwykłych kopertach. Zrobiłam też swój pierwszy notes i kilka czekoladowników. Obecnie fascynują mnie również ręcznie robione papierowe kwiaty, które z dumą umieszczam w swoich pracach J


To moja pierwsza praca, która powstała pod czujnym okiem Marty na listopadowych warsztatach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz